Korzystanie z witryny meridium-tlumaczenia.com.pl oznacza zgode na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre moga byc juz zapisane w folderze przegladarki. Jeżeli nie zgadzacie się Państwo na umieszczanie ciasteczek na swoim komputerze, musicie wyłączyć obsługę ciastek w swojej przeglądarce.
Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).

Ceny tłumaczeń

tłumaczenia zwykłe i przysięgłe

Informujemy, że z uwagi na duże zróżnicowanie cen tłumaczeń, które zależą od takich czynników jak objętość tłumaczonego tekstu, tematyka czy termin realizacji, ceny tłumaczeń są każdorazowo ustalane w odniesieniu do konkretnego zapytania.

Zachęcamy do składania zapytań poprzez naszą stronę internetową, korzystając z formularza zapytania w zakładce zapytanie lub wysyłając tekst do wyceny tłumaczenia na adres mailowy:poczta e-mail

Na zapytania odpowiadamy bardzo szybko.

Niezależnie od faktu odejścia od modelu typowego cennika, niezmiennym pozostaje fakt, iż dokładamy wszelkich starań, aby końcowa cena tłumaczenia pozostawała na konkurencyjnym poziomie, a przy tym nie dążymy za wszelką cenę do jej obniżania, tak aby oferowany za nią produkt zachowywał standardy jakościowe, których utrzymanie jest dla nas priorytetem.