Korzystanie z witryny meridium-tlumaczenia.com.pl oznacza zgode na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre moga byc juz zapisane w folderze przegladarki. Jeżeli nie zgadzacie się Państwo na umieszczanie ciasteczek na swoim komputerze, musicie wyłączyć obsługę ciastek w swojej przeglądarce.
Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).

Tłumaczenia pisemne

tłumaczenia zwykłe (nieuwierzytelnione)

Tłumaczenia zwykłe. Zwykłe tłumaczenia pisemne to tłumaczenia dokumentów i tekstów, które z racji swojego charakteru i przeznaczenia nie wymagają uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego. Większość tłumaczeń zwykłych jest wysyłana do klientów drogą elektroniczną, co znacznie skraca czas od potwierdzenia nam zlecenia przez naszego klienta, do otrzymania gotowego tłumaczenia.

Strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego w Biurze Tłumaczeń Meridium liczy 1800 znaków ze spacjami. Z racji tego, że wiele innych biur tłumaczeń za stronę obliczeniową przyjmuje 1600 lub 1500 znaków ze spacjami, stosując podobne do naszych stawki, oferta nasza jest zdecydowanie korzystniejsza i pozwala na spore oszczędności.

W zakresie zwykłych tłumaczeń pisemnych oferowanych przez nasze Biuro znajdą Państwo między innymi:

  1. tłumaczenia korespondencji handlowej,
  2. tłumaczenia projektów umów i kontraktów,
  3. tłumaczenia folderów, broszur i materiałów reklamowych,
  4. tłumaczenia materiałów szkoleniowych,
  5. tłumaczenia raportów, sprawozdań,
  6. tłumaczenia instrukcji obsługi,
  7. tłumaczenia filmów
  8. tłumaczenia literackie