Korzystanie z witryny meridium-tlumaczenia.com.pl oznacza zgode na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre moga byc juz zapisane w folderze przegladarki. Jeżeli nie zgadzacie się Państwo na umieszczanie ciasteczek na swoim komputerze, musicie wyłączyć obsługę ciastek w swojej przeglądarce.
Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).

Tłumaczenia pisemne

tłumaczenia stron www

W świecie wzrastającej globalizacji oraz dostępności informacji, którą umożliwił rozwój Internetu, posiadanie wielojęzycznej witryny internetowej staje się szansą, której nie warto bagatelizować. Nikogo nie trzeba przekonywać, że inwestycja w tłumaczenie własnej strony na język obcy, którym posługują się Państwa kontrahenci, bądĽ przyszli klienci przynosi wymierne korzyści.

Nasza oferta obejmuje tłumaczenie stron internetowych z języka polskiego na dowolny język obcy, jak również tłumaczenie z języka obcego na język polski.

W skład usługi wchodzi przetłumaczenie tekstów w całym kodzie (zarówno tekst widoczny bezpośrednio na stronie, jak również tytuły, opisy, znaczniki "title" i "alt", komentarze, teksty w znacznikach "noscript" i teksty zastosowane w animacjach 'flash'). Tak przetłumaczona strona będzie czytelna zarówno dla użytkownika, jak również dla wyszukiwarek, a w wynikach wyszukiwania będzie opisana w języku interesującym użytkownika, a nie oryginalnym.

Przetłumaczone teksty w ramach usługi umieszczane są w kodzie identycznie jak w oryginale, opcjonalnie klient może skorzystać z usługi pozycjonowania strony w wyszukiwarkach polskich i w wyszukiwarkach wybranych krajów (robimy to własnymi siłami i potrafimy udokumentować sukcesy na tym polu).

Tłumaczenia stron internetowych traktujemy jako specyficzną odmianę tłumaczeń przeznaczonych do publikacji. Dlatego teksty wykonane na potrzeby takiego projektu są standardowo sprawdzane przez native-speakera - nie możemy pozwolić sobie na opublikowanie w internecie strony, która mogłaby powodować uśmiechy wśród użytkowników.