Korzystanie z witryny meridium-tlumaczenia.com.pl oznacza zgode na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre moga byc juz zapisane w folderze przegladarki. Jeżeli nie zgadzacie się Państwo na umieszczanie ciasteczek na swoim komputerze, musicie wyłączyć obsługę ciastek w swojej przeglądarce.
Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).

Formularz zamawiania tłumaczenia


Prosty sposób na szybkie zlecenie tłumaczenia

Prosimy o wypełnienie formularza

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane. Pozostałe są opcjonalne, ale ich wypełnienie ułatwi nam kontakt, a co za tym idzie może przyspieszyć wykonanie tłumaczenia

Imię i nazwisko:*
Firma:
proszę o wpisanie tutaj pełnej nazwy firmy wraz z NIP-em
e-mail:*
telefon kontaktowy:*
język źródłowy:*
język docelowy:*
adres www (jeżeli tłumaczona ma być strona internetowa):
termin realizacji:*
rodzaj tłumaczenia:*
Uwagi:
Uwaga dozwolone typy plików:
jpg, gif, png, doc, docx, txt, zip, rar, pdf, png, tiff, wps, xls, xlsx
Pliki z innymi rozszerzeniami prosimy przesyłać mailem
Załącznik nr 1:
Załącznik nr 2:
Załącznik nr 3:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu, jak również znajdujących się w załączonych dokumentach na potrzeby wykonania usługi tłumaczenia, wywiązania się ze zobowiązań Admninistratora wobec organów Państwa i zabezpieczenia interesów Administratora.
Szczegółowe informacje dotyczące Administratora danych osobowych, zakresu przetwarzania danych osobowych, danych wrażliwych i Państwa uprawnień dotyczących wglądu do danych, ich zmiany lub wycofania zgody na ich przetwarzanie (otwiera się w nowym oknie)