Korzystanie z witryny meridium-tlumaczenia.com.pl oznacza zgode na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre moga byc juz zapisane w folderze przegladarki. Jeżeli nie zgadzacie się Państwo na umieszczanie ciasteczek na swoim komputerze, musicie wyłączyć obsługę ciastek w swojej przeglądarce.
Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).

Meridium Biuro Tłumaczeń

- tłumaczenia w kilkudziesięciu językach

Wygoda dla naszych klientów. Biuro Tłumaczeń Meridium powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi tłumaczeniowe w ramach nie tylko najbardziej popularnych języków takich jak angielski, niemiecki, czy francuski, ale również języków rzadziej występujących oraz na coraz częściej pojawiającą się potrzebę prowadzenia większych projektów, w których dany materiał tłumaczony jest na wiele języków równocześnie.

Przy projektach wielojęzycznych konieczne jest często zaangażowanie całej grupy tłumaczy. Zlecenie nam tego zadania zapewni Państwu oszczędność czasu oraz zagwarantuje, że tłumacze uczestniczący w przygotowywanym dla Państwa projekcie zostaną dobrani w precyzyjny sposób.

Zdając sobie sprawę jak bardzo cenny dla naszych klientów jest czas, staramy się maksymalnie szybko odpowiadać na Państwa zapytania dotyczące tłumaczeń, a działając za pośrednictwem Internetu umożliwiamy Państwu szybki i pewny kontakt z nami. Większość przygotowanych tłumaczeń odsyłamy do klientów pocztą elektroniczną, co znacznie przyśpiesza czas realizacji zlecenia.

Nasza oferta obejmuje:

  1. tłumaczenia pisemne zwykłe
  2. tłumaczenia pisemne uwierzytelnione (przysięgłe)
  3. tłumaczenia dokumentów samochodowych
  4. tłumaczenia pisemne specjalistyczne
  5. tłumaczenia stron www
  6. tłumaczenia tekstów przeznaczonych do publikacji
  7. tłumaczenia z języka obcego na inny język obcy
  8. korekta tłumaczenia wykonanego przez innego tłumacza