Korzystanie z witryny meridium-tlumaczenia.com.pl oznacza zgode na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre moga byc juz zapisane w folderze przegladarki. Jeżeli nie zgadzacie się Państwo na umieszczanie ciasteczek na swoim komputerze, musicie wyłączyć obsługę ciastek w swojej przeglądarce.
Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).

Szkoły dla tłumaczy

Uniwersytety:

Uniwersytet Jagielloński - Podyplomowe Studia dla Tłumaczy

Uniwersytet Warszawski - studia podyplomowe dla tłumaczy konferencyjnych

Uniwersytet Warszawski - Interdyscyplinarne Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy (IPSKT) - 2-semestralne studia podyplomowe w zakresie przekładu prawniczego i sądowego, przygotowujące do egzaminu na tłumacza przysięgłego. Języki: angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, włoski i hiszpański.

Uniwersytet ¦ląski - Podyplomowe Studium Tłumaczy Języka Angielskiego

Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu - Szkoła Tłumaczy i Języków Obcych - studia podyplomowe dla tłumaczy języka angielskiego i niemieckiego

Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu - Podyplomowe Studia Kształcenia Tłumaczy Języka Japońskiego

Uniwersytet Szczeciński - Szkoła Tłumaczy przy Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego

Uniwersytet Gdański - studia podyplomowe z Translatoryki

Uniwersytet Łódzki - studia podyplomowe dla tłumaczy. Języki: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, ukraiński, włoski.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie - Podyplomowe Studia Dla Tłumaczy Języka Rosyjskiego w zakresie przekładu sądowego i prawniczego.

Uniwersytet Wrocławski - Podyplomowe Studium Przekładu dla tłumaczy języka angielskiego.

Uniwersytet Wrocławski - Studia Podyplomowe Kształcenia Tłumaczy Języka Niemieckiego.

Pozostałe placówki kształcące tłumaczy:

Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu

Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie

Wyższa Szkoła Językowa w Poznaniu - Studia Podyplomowe z zakresu tłumaczenia pisemnego i konferencyjnego.

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum - podyplomowe studia z zakresu języka angielskiego i niemieckiego.

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna w Warszawie - Tłumaczenia specjalistyczne - studia podyplomowe w zakresu języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego lub rosyjskiego.

Wyższa Szkoła Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie - Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy - studia kształcące specjalistów w zakresie pisemnych i ustnych tłumaczeń polsko-angielskich i angielsko-polskich oraz polsko-rosyjskich i rosyjsko-polskich.

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie

WSH-Wyższa Szkoła Humanistyczna "Wschód-Zachód" w Łodzi - Podyplomowe Studia dla Tłumaczy - dla tłumaczy języka angielskiego oraz rosyjskiego

Przedstawione powyżej dane zebrane zostały na podstawie informacji ze Ľródeł dostępnych w Internecie. Biuro Tłumaczeń "Meridium" nie ponosi odpowiedzialności za treść serwisów, do których odnośniki zostały tu zamieszczone, jak też za ich zmiany.